O Nas


„Zadowolenie i korzyść naszych małych i dużych klientów jest naszym jedynym priorytetem”

– Filozofia Sandini

SANDINI GmbH jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości innowacyjnych poduszek do spania, poduszek na kark i poduszek podróżnych. Są nieodłącznymi towarzyszami doskonałego snu i relaksu w podróży.

Nasza firma

SANDINI zostało założone w 2000 roku i jest firmą rodzinną z Senden (Bawaria), oferującą wygodne poduszki do spania i podróży. Dla osób podróżujących służbowo i prywatnie i w każdym wieku SANDINI oferuje szeroką gamę indywidualnych poduszek na szyję, zapewniających bezpieczny, spokojny sen i relaks w samochodzie, samolocie, pociągu, autobusie, hotelu lub w domu.

Specjalnie dla noworodków, niemowląt i dzieci opracowaliśmy wyjątkową poduszkę do spania. Nadaje się do wszystkich typów samochodowych fotelików dziecięcych i zapobiega przechylaniu się głowy podczas snu. Chroni przed urazami w razie wypadku i jest zalecana przez wiodących ekspertów ds. bezpieczeństwa jako stabilizator szyi u niemowląt i dzieci. Po prostu doświadcz tego komfortu na własnej skórze: „Poczuj komfort”.

Nasz zespół

Jako firma rodzinna potrafimy szybko i skutecznie reagować na życzenia klientów i realizować je najlepiej i najszybciej jak to możliwe. Nasze działania charakteryzują się pracą w duchu zespołowym i przyjaznym oraz miłością do naszych produktów.

W naszych kluczowych obszarach zawsze współpracujemy ramię w ramię, aby stale optymalizować procesy. Zadowolenie naszych klientów jest dla wszystkich członków zespołu najwyższym priorytetem.

Nasza wizja

Naszą wizją jest to, aby każdy mógł wygodnie spać i odpoczywać podczas podróży z poduszkami do spania, poduszkami pod kark i poduszkami podróżnymi SANDINI.

Nasza wizja sprzedaży

Naszą wizją sprzedaży jest zaimponowanie marką SANDINI i jej wysokiej jakości poduszkami do spania, poduszkami pod kark i poduszkami podróżnymi oraz zaoferowanie wszystkim klientom najwyższej klasy obsługi. Staramy się przekonać naszych dotychczasowych klientów różnorodnością naszej oferty produktowej oraz budować nowe partnerskie relacje z klientami. Jako firma rodzinna, relacje zorientowane na klienta i oparte na współpracy, a także dobro wszystkich klientów są dla nas najwyższym priorytetem. Chcemy to osiągnąć poprzez dialog z naszymi dotychczasowymi klientami i oferowanie im indywidualnych rozwiązań w zakresie spania w zależności od ich indywidualnych potrzeb.

Chcemy w dalszym ciągu przekonywać do marki SANDINI kolejnych klientów poprzez zadowolenie naszych obecnych klientów oraz jakość naszych produktów i usług. W zależności od wybranych kanałów sprzedaży stosujemy strategię zorientowaną na potrzeby, aby dotrzeć do wszystkich osób, które świadomie lub nieświadomie potrzebują rozwiązania do spania w podróży. Naszymi niezrównanymi referencjami i działaniami marketingowymi pragniemy przekonać nowych klientów o wysokim potencjale zakupowym, że warto zaufać nam i marce SANDINI. Wspieramy to zorientowaną na klienta pętlą obsługi przedsprzedażowej, sprzedażowej i posprzedażowej, aby zapewnić satysfakcję klienta na wszystkich poziomach oraz wzbudzić entuzjazm i zbudować długofalową lojalność wobec marki SANDINI.

Nasze zasady

Nasze wartości są centralnym elementem naszej codziennej pracy. Prowadzą i kierują nami i naszymi działaniami. Od ponad dekady marka SANDINI jest synonimem wiarygodności, innowacyjności, ekskluzywności i odpowiedzialności wobec siebie, swoich klientów i środowiska. Nasza odpowiedzialność wobec środowiska i ludzi kształtują nasze zachowanie wobec klientów i środowiska.

Jako firma godna zaufania, przyjazna ludziom i środowisku wierzymy, że długoterminowy sukces opiera się na zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialności społecznej. Zależy nam, aby w przyszłości zachować i wzmocnić równowagę pomiędzy potrzebami społeczeństwa, środowiska i gospodarki.

SANDINI – wyprodukowano w Europie

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność wobec ludzi i środowiska są ważne dla wielu klientów. Ten temat również jest dla nas szczególnie ważny. Z tego powodu nasze poduszki do spania, poduszki pod kark i poduszki podróżne produkujemy w Europie. Produkując w Europie, ratujemy środowisko przed niepotrzebnymi obciążeniami powodowanymi długimi trasami transportowymi.

W centrum naszych działań znajduje się również godziwe wynagrodzenie i traktowanie wszystkich pracowników i partnerów biznesowych. Dalszy rozwój naszej firmy z korzyścią dla wszystkich grup docelowych zależy od chęci naszych dostawców do dalszego rozwijania w przyszłości innowacyjnych produktów o wysokiej jakości i utrzymania w dłuższej perspektywie lokalizacji produkcyjnej w Europie. Bardzo ważne jest dla nas także pochodzenie tkanin i dodatków. Z tego powodu większość surowców pozyskujemy z Niemiec.

Nasze podejście

Jakość oznacza dla nas: produkty o pierwszorzędnym designie, staranne wykonanie i przynoszące możliwie największe korzyści dla użytkownika w oparciu o produkcję przyjazną dla środowiska. Wszystkie oferowane przez nas poduszki zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu dobrego samopoczucia naszym klientom, dużym i małym, w podróży i w domu. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem i w dłuższej perspektywie jest najlepszą reklamą.

Bliskość naszego klienta

Jako firma rodzinna, twardo stąpająca po ziemi, naszym celem jest szybkie i skuteczne reagowanie na życzenia klientów oraz jak najlepsze i najszybsze ich spełnianie. Ta otwarta postawa znajduje również odzwierciedlenie w naszym zorientowanym na klienta podejściu do reklamacji. Reklamacje, sugestie dotyczące ulepszeń lub pomysły naszych klientów postrzegamy jako pozytywną krytykę, którą aktywnie wykorzystujemy jako okazję do stabilizacji relacji z klientami i oferowania ciągłego, długoterminowego tworzenia wartości z relacji biznesowych. Jesteśmy wdzięczni za informację o mocnych i słabych stronach naszej firmy z perspektywy Klienta, dlatego staramy się skutecznie przetwarzać i wykorzystywać krytykę naszych Klientów.

Nasza pozycja rynkowa

Otwarcie i pewnie stawiamy czoła konkurencji i widzimy ciągłe wyzwanie w ciągłym ulepszaniu naszych usług. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby zawsze być w czołówce pod względem stosunku ceny do jakości wszystkich oferowanych przez nas poduszek. Aby to osiągnąć naszym celem jako specjalisty w dziedzinie poduszek do spania, poduszek pod kark i poduszek podróżnych jest zdobycie uznanej pozycji w kraju i poza nim.