Formy płatności

Po wybraniu produktów i złożeniu zamówienia w naszym sklepie, zostaną Państwo przekierowani do Kasy.
To właśnie tu wybiorą Państwo sposób wysyłki oraz jedną z kilku bezpiecznych form płatności. Poniżej opisaliśmy, każdą dostępną u nas metodę dokonania płatności. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt – chętnie pomożemy.

Płatność w sklepie stacjonarnym

Sklep Sandini.pl nie posiada punktu stacjonarnego w którym można odebrać zamówione produkty. Dostawę realizujemy wyłącznie poprzez wysyłkę produktów

Płatność przelewem internetowym, online

Transakcje realizujemy za pomocą naszego partnera systemu Przelewy24.pl

Przelew on line to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności. Transakcje obsługiwane przez usługę internetową Przelewy24.pl. Wszystkie informacje podawane w czasie dokonywania płatności są zakodowane i bezpieczne dzięki zastosowaniu protokołu SSL. Więcej na temat bezpieczeństwa znajdziesz na stronie .
Nasz sklep nie otrzymuje, ani nie ma wglądu w Państwa rachunek bankowy ani dane osobowe. Wszelkie Państwa dane objęte są rygorystyczną tajemnicą bankową.

Dzięki tym płatnościom, możliwe jest dokonanie płatności przelewem internetowym, wykonanym z poniższych banków.

Płatność Apple Pay, Google Pay

Transakcje realizujemy za pomocą naszego partnera systemu Przelewy24.pl

Portfele elektroniczne PayPal i SkyCash

Transakcje realizujemy za pomocą naszego partnera systemu Przelewy24.pl

Płatność kartą kredytową

Transakcje realizujemy za pomocą naszego partnera systemu Przelewy24.pl

System Przelewy24 to szybkie, nowoczesne, a co najważniejsze pewne rozwiązanie w zakresie bezgotówkowego rozliczania transakcji internetowych. Gwarantuje, iż transakcje mają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Najnowsze metody szyfrowania danych (używane są m.in. bardzo silne zabezpieczenia transakcji typu SET oraz SSL 128 bitów), w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych operacji. Nad prawidłowym przebiegiem ich realizacji czuwa wyspecjalizowana sekcja bezpieczeństwa, a także profesjonalny Dział Obsługi Użytkownika. Wszystkie transakcje poddawane są monitoringowi. Dane dotyczące kart naszych Klientów nigdy nie trafiają do sklepu. Akceptowane przez Tpay.com karty to: Visa oraz MasterCard.
Więcej na temat bezpieczeństwa znajdziesz na stronie Przelewy24.pl.

Przelew bankowy

Dzięki płatności za pomocą przelewu bankowego na konto naszej firmy, zapłacą Państwo przelewem w prosty i wygodny oraz bezpieczny sposób. Po złożeniu zamówienia, w wiadomości e-mail otrzymają Państwo dokładne dane dotyczące zamówionych produktów oraz wybranego sposobu płatności. Realizacja zamówienia w tym przypadku nastąpi po otrzymaniu potwierdzenia o wpływie wymaganej kwoty na konto Sklepu. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowanie wpłaty. Standardowy przelew dociera do nas w czasie 12-48 godzin. Wpłaty dokonane na poczcie pojawiają się na koncie po upływie kliku dni.

Dane konta:
mBank – Bankowość Detaliczna BRE Banku SA
Numer rachunku : 30 1140 2004 0000 3702 7422 6919
Numer rachunku IBAN : PL30 1140 2004 0000 3702 7422 6919
Numer BIC : BREXPLPWMBK